Olumlu yorumlarınız itibarımızı arttırır. Olumsuz yorumlarınız  ise kendimizi daha çok geliştirmemize  yardımcı olur.
Siz de hakkımızdaki olumlu / olumsuz  düşüncelerinizi paylaşarak bizlere yardımcı olmak ister misiniz  ?


26 Comments:
Gökhan Duman Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Merhahabar , etc ailesi ile çalişmaktan gurur ve onur duyuyorum. Ne zaman başım sıkışsa yada bilmediğim bir konu olsa kendilerine sığınarak sorumu soruyorum ve cevabını alıyorum. Yardımcı olduğu ve olacağı bir çok konuda etc ailesine teşekkür ediyorum. Bazı insanlar koşarak giderken bizlerse adım adım gitmeyi seviyoruz etc ailesi olarak ve attığımız her adımın sağlam olmasına dikkat ettiğimizden dolayı hiç bir şekilde kaybımız ve zaahiyatımız olmadan bu yolda devam ediyoruz ve edeceğiz.

İyi ki varsınız , etc ailesi..

Samet YORULMAZ Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

ETC Network ailesi kalitenin ve hizmetin tam adresi. Çalışma ekibi profesyonel ve hizmetkar. Her türlü soruna çare bulabilen ve sıkılmadan, bıkmadan sorunlarınıza çözüm arayan insanlardır. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum , 2. defa düşünmenize gerek bile yok.

Uğur Özğan Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Etc network gerçekten aşırı derecede ilgili ve sorunlara sonuç olarak bakan gayet ilgili bir kuruluştur. Hiçbir networkden alamadığım ilgiyi kendilerinden aldım. Ve hemen hemen 7/24 kendilerine ulaşmak mümkün. Bu yüzden kendilerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Berat Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

ETC network’tan çok memlunum iyikide geçmişim bu kanala çünkü yabancı serverlarda türkçe destek olacak kimse yok ama burda herkes iyi niyetli herkesi ETC network ailesine beklyorum.

Anıl Yiğit Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

İlk özgün kanalımı açtığımda düzgün bir partner firmasıda bulmam gerekiyordu, derken ETC Network ile karşılaştım. Sorunsuz hizmet veren kaliteli iş yapan bu firmaya çook teşekkür ederim 🙂 Özgün kanalı olan arkadaşlar hiç düşünmeden ETC Network’u seçebilir. 30 Aboneyle girdiğim ETC Network’e şuanda ise 4300 abone ile devam ediyorum..
İyi ki varsınız ETC Network Ailesi

Salih Apaydın Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Ben Etc Network’de değilim. Sadece Zoomin.Tv partnerliğine geçmiştim. İlk kez partnerliğe geçmiştim. Hiç bir bilgim yoktu. Sağ olsun Etc network partnerlik hakkında baya bir bilgi verdi hiç bir çıkar gözetmeksizin. Şuan da onun sayesinde değersiz bir kanalım çok iyi seviyelere geldi. Adsense’de bunu asla başaramazdım partnerlik çok farklı bir güç kazandırdı kanalıma. Partnere geçtiğim ilk hafta hissettim bunu sanki kanal yeniden doğdu. Şuan hala Zoomin.Tv’deyim, Etc’de değilim ama destek hiç eksik olmuyor sağ olsun sanki onların bir müşterisiymişim gibi davranıyorlar. Etc Network’e buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum gerçekten hayatımı değiştirdi bile diyebilirim onun tavsiyeleri sayesinde şuan hatırı sayılır bir gelir elde ediyor ve ona göre yaşıyorum 🙂

Orçun Görmez(Mixnewss) Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Türkçe destek hizmetiyle biz Türk youtuberların en iyi networku Etc Network yaklaşık 3 aydır destek ekibini her gün belirli aralıklarla mesaj yağmuruna tutmama rağmen ne bir ters tepki nede isteksiz ilgisiz cevaplar aldım sadece bu farkılılkları bile Etc Networku bir numaraya taşıyor.

Etc Networke girmek isteyen veya yeni katılmıs arkadaşlara seslleniyorum sorunuzu baska forumlardan değil panelden ticket açarak en kötü skypeden onuda yapmadıysanız etc networkun kendi forumundan sorarsanız en samimi en dürüst cevapları alabilirsiniz siz Eski ÜYeden ufak bir tavsiye

Herşey için teşekkürler ETC NETWORK

tarık Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

etc network türk bayilerinden en iyi ve en ilgili networklerden birisidir.Girmek nasip olmadı çünkü illegal çalısıyoruz ana bayide bunu kabul etmiyor ama gerek skypeden gerek forumdan ilgisi çok iyi başarılarının devamını dilerim

Özgür VATANSEVER Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Aralık beri bu network’deyim. Türkçe desteği olması çok güzel oluyor. Zaten zoomin kalitesini sorgulamaya bile gerek yok.

Nusret Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

eylül ayından bu yana 2 kanalımla etc network dayım şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım ödemelerimi sorunsuz aldım en önemlisi karşınızda bir türk var ve derdinizi anlatabiliyorsunuz yabancılarla ugraşmaya hiç gerek yok etc varken Allah yolunuzu açık etsin

Kaan Bulut Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Açıkçası hep soğuk olmuştum bu network e karşı. Lakin bir kanalımı bağlayıp ilgilerini görene kadar sürdü bu olay. Zaten sürekli ilgili olmaları cana yakın olmaları çok mükemmel. Ferdi hocama extra large bir teşekkür etmem gerekiyor. Ferdi hocam emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ve ETC NETWORK Teşekkürler…

muzaffer altuntaş Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

etc network ilk tanıştığım günden beri saygılı seviyeli hoşgörülü yardım seven insanlar sahibleri özellikle ferdi bey çok ilğili her konuda destek sağlıoyor herşey ıcın teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim etc network!…

Elvin Hasanov Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Etc GErcekten yt ile dogru duzgun calismami saglayan tek network firmasi diye bilirim Etc Ekibine tesekkurler

Ceylani (Ciubotariu) Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

ETC Network der susarım. Abi adamlar gece gündüz demeden 7/24 destek veriyor.
En dürüst iş yapan network zaten.
başta Erdal abi olmak üzere ferdi ve mustafa ya ilgilerinden dolayı minnettarım.
tanışamadığımız diğer ekip üyeleri sizede teşekkürler. 🙂
karşımıza bu kadar süper bi ekibin çıktığına sevindim.
6 ay dır ETC kalitesini tadıyorum.
bana partnership i sevdiren ETC ekibi CANsınız :))

Ciubotariu..

Tekin Özköşkoğlu Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Daha yeni olarak ilk partnerliğe ETC ile geçiş sağladım. Partnerlikten yana çok korkum vardı. Ama eminim ki bütün korkuları yıkan bir network ETC. Zaten birçok araştırma sonucu gözlemlerime dayalı olarak iletişime geçtim. Ben katıldım daha yeniyim ama ilerleyen zamanlarda da pişman olucağımı sanmıyorum 🙂 Tavsiyedir.. 🙂

Yalçın DOĞAN Dedi ki:
20 Nisan 2014 Cevapla

Selamlar
Öncelikle yeni siteniz hayırlı olsun Allah utandırmasın.
Ben Erdal beyin ilk partner müşterisiydim. Benimde ilk partner olduğum Network, Etc vasıtasıyla Zoomin Tv di. Erdal beyin kanalı inceleyip bana başlık açıklama etiket ile ilgili bir kaç fikir vermesi kanalı yeniden dizayn etmeme yardımcı oldu. Bu dizayn benim kazancımı bulunduğum noktadan 5-6 kat daha ileri götürmemi sağladı. kendisine buradan teşekkür ediyor, Dürüst ilkeli ve işine sadık birisini sanal alemde tanıdığım için ve kendisiyle tanıştığım için memnunum, umarım kafasını şişirdiğim onlarca sorularıma sıkılmadan cevap verdiği için kendisi de beni tanıdığına memnundur. Bu arada Etc ailesinde özverili bir şekilde çalışan Ferdi kardeşime de ilgili alakalı yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.

Asla başarılar şansa ve tesadüfe bağlı değildir bununda güzel örneği ETC NETWORK.

🙂 Bu arada bir kanal daha bağlarsınız artık.

Taner AYDOS Dedi ki:
21 Nisan 2014 Cevapla

Öncelikle ETC Network ailesi ile tanışmam yaklaşık 1,5 seneyi bulmuştur. Kendileri gerçekten sloganları gibi “Düşüncelerimiz onlar için çok önemli” olduğunun her zaman farkına vardırıyorlar. En ufak sorunda çekinmeden yardımcı olup, soruna çözüm kavuşturana kadar desteklerini sürdürüyorlar. ETC Network ailesi ile iyi ki tanışmışız diyoruz. Nice birlikte çalışmalara.

Hakan Dedi ki:
21 Nisan 2014 Cevapla

Gerçekten büyük bir şirket gibi planlı ve müşterileriyle yakından ilgilenen ve işe yarar destek veren, kendinizi güvende hissettiğiniz bir partnerlik. Her zaman sizin yanınızda olduğunuzu belli eden, kendi çıkarlarından çok sizinkiler için uğraşan ve ödemelerindeki güven her zaman on numara. Güvenle bu partnerle çalışabilirsiniz.

şakir kaya Dedi ki:
21 Nisan 2014 Cevapla

etc ile tam 3 ay çalıştım. bir kanalımı bağlamıştım ama şu sahte telif tüzünden adam 1 günde 3 ayrı telif attı ve güzelim kanalım ve etc ile bağım kalmadı artık. bu süre zarfında Erdal bey ve ekibi her zaman yanımızda oldu. kafamıza ne takılırsa anında gece gündüz demeden ilgilendiler. keşke hani olsa da bir kanal tekrar etc ile çalışsam. ödemeler konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım. bir de şöyle bir durum oldu. zoominde şu an başka bir kanalım var bazı sorunları olmuştu kanalın. benim şu an etc ile bağım yok ama o kanal ile ilgili sorunumda bana yine yardım ettiler. teşekkürler etc herşey için. Rabbim yardımcınız olsun.

Süleyman Aydın Dedi ki:
22 Nisan 2014 Cevapla

ETC Network gerçekten çok ilgili. ETC den çıkma talebi vermiştim videolarımın süreleri kısa olduğu için çok kazandırmıyordu. Çıkış işlemi yaptıktan sonra içeride olan paramı da kuruşu kuruşuna paypal hesabıma günü geldiğinde yatırdılar. Her konuda yardımcı olmaya çalışan işinin ehli insanlar. Kendilerine çok teşekkür ederim.

ÖZGÜR Dedi ki:
22 Nisan 2014 Cevapla

Kanallarınıza her daim destek veren bir network ve her zaman karşınızda bir muhattap bulabiliyorsunuz
Kendinize özgü üzerine titrediğiniz bir kanalınız varsa gönül rahatlığı ile girebilirsiniz

Alpaslan Dedi ki:
25 Nisan 2014 Cevapla

Merhabalar, ETC Network sayesinde ilk ciddi paramı kazandım internetten 🙂 Sadece kazanç amaçlı bir network değil, aksine kazanç en arka planlarda kalıyor. Yardımseverlik üst düzey, saygı sonzuz. Bu ailede kesinlikle yerinizi almalısınız..
ve tabiki Erdal Bey’e saygılar ve teşekkürler…

Muhammed Dedi ki:
29 Haziran 2014 Cevapla

Etc Network Ailesi Sayesinde Bir Yerlere Kadar Gelebildim , Size hiç düşünmeden tavsiye ederim, Canlı destek olsun forum desteği olsun gerçekten çok yardımcı oldular..
Erdal bey ve Ferdi bey saolsun çok çok iyi insanlar , sizde yerinizi almalısınız ETC NETWORK’E TEŞEKKÜRLER 🙂

Metehan Durak Dedi ki:
25 Eylül 2015 Cevapla

ETC Network 10üzerinden 100000 not verebileceğim süper bir networktür. Özellikle Erdal abinin çok bilgisi, çok emeği geçmiştir. Ondan aldığım bilgiler sayesinde bu işte çok detay öğrendim. Her seferinde olduğu gibi tekrardan, buradan da teşekkürler ediyorum Erdal abiye, buradan selamlar 🙂

/R3dv0lf

BEKTAŞ BEKTAŞ Dedi ki:
8 Kasım 2015 Cevapla

Bu networkün kurucusu gercekten cok ilgili . ETC ile çalışmaktan gurur duyuyorum 😀 ustaa

OyunologTeam Dedi ki:
29 Temmuz 2016 Cevapla

Biz de ün ve şanını duyup geldik. İyi olduğunu düşünüyorum yakında değerlenecek buralar Teşekkürler ve saygılar ETC Network ekibi 🙂

 • https://redzoneapparel.com/sitemap.txt
 • http://crossoptimus.com/sitemap/sitemap_uneqp.txt
 • https://narrenzunft.de/sitemap.txt
 • https://woltergroupllc.com/sitemap.txt
 • https://lsg.lt/sitemap.txt
 • https://dmiinternational.com/sitemap.txt
 • https://nuiluxurypet.com/sitemap/sitemap_upkqi.txt
 • https://whispersfromthewoods.com.au/sitemap.txt
 • https://martinushoeve.com/sitemap.txt
 • https://jump-inc.uk/sitemap.txt
 • http://birdwatch.ph/sitemap.txt
 • https://isten.com.mx/sitemap.txt
 • https://byc.org.uk/sitemap.txt
 • https://groupeloiseleur.com/sitemap.txt
 • https://semsea-wellness.be/sitemap.txt
 • https://thefinngroup.com.au/sitemap.txt
 • https://raabtal-apotheke.at/sitemap.txt
 • https://glue.amsterdam/sitemap.txt
 • https://observatoriodasmetropoles.net.br/sitemap.txt
 • https://wenneke.be/sitemap.txt
 • https://apulia.be/sitemap.txt
 • http://mccann.ca/sitemap.txt
 • https://imobilideranca.com.br/sitemap.txt
 • https://atablebrig.ch/sitemap.txt
 • https://oekopolis.ch/sitemap.txt
 • https://lastpostfund.ca/sitemap.txt
 • https://accuraum.ch/sitemap.txt
 • https://lg-zug.ch/sitemap.txt
 • https://ferme-evrasse.ch/sitemap.txt
 • https://bmfadvocacia.com.br/sitemap.txt
 • https://latinoamerica-retail.com
 • https://launchtech.com.vn
 • https://laurenaubryphotography.com
 • https://lavanderiacristalina.com
 • http://lavendeles.at
 • http://laystunts.com
 • https://lazymonday.be
 • http://lbcgas.com.br
 • https://lbi.ie
 • https://leadershipissues.org
 • http://leadershipknoxville.com
 • http://lealhomecleaning.com
 • https://lealracecars.com
 • https://learnalifeskill.org
 • https://learneasyweb.com
 • http://learnonweb.info
 • https://le-blog-de-mathis.fr
 • https://le-blog-de-maxence.fr
 • https://leelawoodworks.com
 • https://lefai.co.za
 • https://lefreccedizioni.it
 • https://leggingsforgirls.com
 • https://legro-bv.com
 • https://lekkerecubaansegerechten.nl
 • https://lekni.se
 • http://lembahmetroresort.com
 • https://lemuns.com
 • https://lendmarkhomeassist.com
 • https://leoncosgrove.com
 • https://lerecepteur.ma
 • http://lerosa.com.br
 • https://lesarmoiresseguin.com
 • http://leslievillebia.hexcode.ca
 • https://lesplaisanciers.com
 • http://lessons-from-words-of-life.com
 • https://lestersdetail.com
 • https://letscampus.com
 • http://levelidiomes.com
 • https://levillage-diego.com
 • https://lexitechnologies.com
 • http://lf475.com
 • https://lg-zug.ch
 • http://lialight.ir
 • https://liavagateste.ro
 • https://lifeonmountain.com
 • https://life-set-hai.com
 • https://lifeshapestore.com.br
 • http://lifestylenews.lk
 • https://ligatocheravictoria.com
 • https://lightblaster.ir
 • https://lightsymphony.pro
 • https://lightupit.com
 • https://likeweb.fr
 • http://liliombd.ir
 • http://lilypadboat.com
 • https://limagamesweek.com
 • https://limehill.com
 • https://limrafiber.com
 • http://limseng.com.sg
 • https://lindasm.com
 • https://linfininaturel.com
 • https://linkinternationalagency.co
 • https://lipronext.com
 • https://liquidonetransfer.com
 • https://lisaerhard.com
 • https://lisoladelsole.it
 • https://lissic.iseo.biz
 • http://liteefit.com.br
 • https://litegh.com
 • https://litnewsnow.com
 • http://littlemarjo.com
 • https://live.iyou.ma
 • https://liveabovethenoise.com
 • https://livecovidtesting.co.uk
 • https://liveesports.gg
 • https://livegujaratnews.com
 • https://livemedia.pe
 • https://livepowerfully.xyz
 • http://livingacourseinmiracles.com
 • https://livinginspiredlife.com
 • https://livingtemplewise.com
 • http://livingthepuravida.com
 • https://livingwellapartments.com
 • https://livingworldnews.com
 • https://liwa.mx
 • https://locaero.com
 • http://lomasdelriolia.cl
 • http://lonestarpoolmanagement.com
 • https://longislandbraiding.com
 • http://longshot.creaworld.sg
 • http://lonjabinefar.com
 • https://looksoflena.be
 • https://looktomterno.com.br
 • https://lookwp.com
 • http://loredana-acquaviva.it
 • http://loungebarcream.com
 • http://lourdeshotelsservices.com
 • https://lourdeslimburg.be
 • https://lovecasualstyle.com
 • https://lovecowork.cz